ADMIN@PROMOTO.UA PROMOTO.UA Замовити дзвінок

MotoGP: Напередодні четвертого етапу

Дата публікації: 2014-08-12
У майбутній вікенд, 4-6 червня 2010р. в Італії на треку Муджелло пройде черговий, четвертий етап чемпіонату світу з шосейно-кільцевих мотогонок MotoGP-2010.

Попередній, третій етап чемпіонату – Гран-прі Франції в Ле Мані, виграв пілот команди Fiat Yamaha іспанець Хорхе Лоренсо, другим був чемпіон світу Валентино Россі (Valentino Rossi), а третім італієць Андреа Довізіозо з Repsol Honda

У новому класі Moto2 (600cc) переможцем зі змагання у Франції вийшов досвідчений іспанець Тоні Еліас (Toni Elias), #24, команда Gresini Racing Moto2, мотоцикл Moriwaki. Друге місце посів Хуліан Сімон (Julian Simon), Іспанія, команда Mapfre Aspar Team, мотоцикл Suter. Третім був італієць Сімоне Корсі (Simone Corsi), команда Team JiR Moto2, мотоцикл Motobi.
Торік Гран-прі Італії у Муджелло у прем'єр-класі виграв австралієць Кейсі Стоунер (Casey Stoner), другим був Лоренсо, а третім Россі.